Adana Kiralık Vinç

Adana Kiralık Vinç

Artık sanayi toplumlarında  bir çok alanda vinç kullanılmaktadır.Vinç kullanımında en gözde sektör inşaattır. Bir çok inşaat firması proje büyüklüğüne göre en az 1 yada 2 kule vinç kurarak şantiye çalışmasına başlıyor. Bunun yanında mobil vinçlerde şantiyelerde hizmet vermektedir. Tabela kurma işlerinde, eşya taşıma işlerinde, cam montajı işlerinde vinç kullanmak zorunlu hale gelmiştir.  Hem can hem mal güvenliği hem de zaman tasarrufu sağlamaktadır. Günümüzde şantiyelerde,alış veriş merkezlerinde ve pek çok iş yerinde iş güvenliğini  vinç sağlar. Bir eşyanın nakli ,montajı ancak bu sayede mümkün olur. Ağır tonajlı mermer levhalar, ahşap malzemeler ,klima motorları yaklaşık 80 metreye kadar dakikalar içinde hedefe ulaşır. Ev ofis  taşıma , özellikle çelik para kasa nakilleri bu yolla sağlanır. Vinçler 1 tondan 300 tona kadar ağırlığı olan malzemeleri tek seferde yerine ulaştırır. Ancak bu nakil işleminde kaldırılacak yükseklik gerekli keşif yapılması ile mümkündür. O günkü hava şartları özellikle rüzgar yönü ve şiddeti malzeme ağırlığı-yükseklik oranlanması uzmanlarca hesaplanmalıdır. Yoksa büyük kazalara yol açar.  Mobil vinç ise sabitlendiği aracın tonajı önemli bir öğedir.

Vinç kiralama işleri uzmanlık ister. Adana’da kiralık vinç ihtiyacınız olduğu zaman şuna dikkat edin ;makine parkına sahip olmak bu işi yapmaya yeterli midir? Tabi ki  değildir. Uzman ve eğitim almış operatörler şarttır. Operatör mutlaka tonajı bilmeli mesafeyi bilmeli ona göre hareket etmelidir. Bu şartlarda çalışma eğitimi almalıdır. Gerekli reflekslere sahip olmalıdır. Teknik bilgi birikimi olmalıdır ki rüzgarla birlikte vinç hareketlerini kontrol edebilsin. Makinelerin rutin bakımları  yapılmalı parça ömürleri iyi tespit edilmelidir. Mobil vinçler sağlam zeminlere kurulmalıdır. Zeminde olan bozukluk kayma önemsenmeyen bir çatlak faciaya yol açar.

Yılların birikimi ve tecrübesi ile uzman kadromuzla Adana vinç kiralama hizmeti vermekteyiz. Tüm araçlarımızla Adana ve civarına 20 metreden 85 metreye dakikalar içinde ulaşmaktayız.  Tüm sokaklara giren hafif araçlarımızla tüm büyük otel iş merkezi hastane gibi dev yapılarda hizmet verecek kule vinçlerimizle hizmetinizdeyiz. Teknik alt yapımız , keşif yaptıktan sonra size en uygun çözümü sunar. Personelimiz en modern eğitimi sürekli olarak alır ve bıkmadan tekrarlar. Vinç kiralama sorumluluk gerektirir, sadece iş değildir. Mal ve can güvenliği sağlamak temel görevimizdir. Bu yüzden bu sektörde daima büyüdük ve en iyi olduk. Tüm vinçlerimizin bakımları günü gününe yapılır daima göreve hazır olarak bekler.